Vážení čtenáři,
pokud jste se na tuto stránku dostali omylem, omlouvám se za blivajz, který vidíte. Čtenáři Voříška - pro který slouží výhradně jako dokumentární příklad - ví, že jde o demonstraci toho, jak dělá blbce ze svých návštěvníků i většiny reklamních systémů server, nazvaný necenzura.
Podobně (co do obsahu a počtu reklam) vypadaly 21.3.2002 stránky, zobrazující "celý text", některého z jeho příspěvků:reklamní proužek 160x600 se jmenuje wide skyscraper, jsou za něj v systému BillBoard 3,4 kreditů, a může mít velikost až 64kB:
reklamí proužek 127x205, za který byly právě v systému textlink připsány 2 kredity:
reklamní proužek 468x60 systému newLinx za 1 kredit, velikost může být až 20 kB:


reklamní proužek 468x21 textlink za 1 kredit v tomto systému:


UŽ BEZ CENZURY!

JENOM TADY!

Super píše:
Včera v severním Česku snježilo!
Zpravodaj Supru navštívil včera severní Česko a zaznamenal, že tam sňežilo. Silničáři odhrnovaly sníh z vozovek, děti jezdili na sáňkách, a ve vyšších polohách musely řidiči použít na automobily tzv. snjehové řeťezy.
Zpravodaj Supru od místních občanů zistil, že v severním Česku padá sníh každou zimu. Ubitoval se poté v hotelu Zlatý Lev, a zítra nám napíše druhou část reportáže: doslechl se totiš, že zde v lese žijí zvířata, které mají už přímo na těle kožich - nemusí si jej tedy oblékat, jako lidé.
Zařadil: Mrkvička     kategorie: Významná odhalení
21.3.2002TO, CO TADY, SE NIKDE NEDOČTETE!

NECENZURA!

DOPORUČTE PŘÁTELŮM!

reklamní proužek 468x60 newLinx za 1 kredit, velikost může být až 20 kB:


reklamní proužek 468x21, za kterou byl právě získán 1 kredit v systému textlink:
tento typ proužku se jmenuje skyscarper, jsou za něj 2,6 kreditů v BB, a může mít velikost až 52kB


reklamí proužek 127x205, za který jsem právě získal v systému textlink 2 kredity:no a do tohoto místa doporučeje necenzúra dát jestě nejméně dva bannery
menší vlevo je half banner 234*60, max. 10kB, větší vpravo 468*60, velikost max. do 20kB (ať z toho pekelník něco má - je to přímo jeho banner)součet objemu dat pro reklamní plochy na takovéto stránce je 190kB
pokud by všechny grafické plochy patřily systému BillBoard, získávala by tak "necenzura" za jediné zhlédnutí této stránky 9,5 kreditu + 6 kreditů v systému textlink.


text, ke ktrerému tato stránka patří