Voříšek
občasník pro Okříšky a okolí
Základní informace | Mapa | Statistiky | Vyhledávání | Služby | Kontakt
Hlavní rubriky:
Komentáře  [80]
Místní zajímavosti [3]
Co se děje v okolí [1]
Dokumenty [16]
Blog [10]
Webtipy [1]
Věřte - nevěřte (JPP) [8]

Archiv Voříška
z let 1999-2003
[168]

Seznam serverů
z okolí Okříšek


Spřízněné stránky:
Můj Lanškroun
Náš Liberec
Nerátky.cz (Neratovice)
Novojičínský Samizdat
Otevřené Úvaly
Radniční listy (opozice K.Vary)

Další oblíbené stránky

Stránky, týkající se zajímavých kulturních aktivit z okolí:
Fru Fru
Klub B Třebíč
Jezerel Thc
Zámostí - festival v Třebíči

Hlavní strana > Archiv 1999 - 2003 > Předkrm

Překrm říjen 2001

Tak, a máme tady opět podzim.

Nebýt mrtvých v New Yorku, pravděpodobně by nás v současnosti ani nenapadlo přemýšlet, jak je zajištěna naše vlastní bezpečnost. Informace, že ochranné masky a místa v krytech jsou jen pro 15% obyvatel je docela šokující. Zvlášť nepříjemné je to pro nás, kteří bydlíme 34 km od jednoho z mála teroristicky "zajímavých" objektů v ČR - elektrárny v Dukovanech. Je ale možné, že tím, že jsme kdysi jiné teroristy pomáhali školit, máme i u těch současných velké plus, a tak si nás snad nebudou všímat.

V létě proběhlo několik valných hromad společnosti Uniplet, při kterých se změnila dozorčí rada i část představenstva. Očekával jsem od toho, že konečně zmizí nechutné praktiky, které vedení firmy (tj. lidi z Trustfinu), dosud prováděli, ale poněkud jsem se zmýlil. Přestože se letos v Unipletu skoro nevyrábí (podle neoficiálních informací údajně nejméně za posledních 10 let), schválili si teď členové představenstva (což jsou především lidé z Trustfinu) na valné hromadě za svou "kvalitní" práci pětimiliónové prémie. Žhavé letní slunce některé lidi z této firmy zřejmě připravilo i o poslední zbytky soudnosti, protože teď mi ing.Jeleček (ano - tentýž ing. Jeleček, který mě svým šikanováním vloni z Unipletu vystrnadil) poslal dopis s fakturou.

V dopise si stěžuje, že - vzhledem k tomu, že se dosud nepodařilo najít nikoho, kdo by v Unipletu pokračoval v mé práci - tak vznikají firmě desetimilionové škody. A po mně chce, abych na úhradu těchto škod přispěl - zatím jen pakatel, pouhých 325 tisíc. (To má být asi svérázná forma poděkování za to, že jsem zatím nevyužil možnosti připojit se se svými pohledávkami k návrhu na konkurs firmy Uniplet, který už se objevil u příslušného soudu.)

Byl jsem teď několik týdnů bez svého 17" monitoru, a tak jsem musel vzít zavděk černobílým s rozlišením 640x480. Byl jsem nemile překvapen, že s tímto nastavením už značná část tvůrců webových stránek vůbec nepočítá, některé jsou navíc navrženy tak nešťastně, že jsem nebyl jakkoliv schopen se dostat na jejich pravou, pro mě "neviditelnou", část.

Jinak v Okříškách není - mimo toho, o čem jsem již průběžně psal - dohromady nic nového. Naši radní stále ještě nepodali žalobu na člověka, který je vloni svými tzv. "službami" připravil o více, než tři milióny, a stále trvají na nutnosti zbytečné přeložky v centru obce, aniž by se postiženým občanům namáhali vysvětlit jejich námitky (ti je o to již 5 let marně žádají).
06.10.2001
?subject=Překrm říjen 2001'>Jaromír Suchý


přístupů od 18.4.2004: 4103

© Jaromír Suchý 1999 - 2015