Voříšek
občasník pro Okříšky a okolí
Základní informace | Mapa | Statistiky | Vyhledávání | Služby | Kontakt
Hlavní rubriky:
Komentáře  [80]
Místní zajímavosti [3]
Co se děje v okolí [1]
Dokumenty [16]
Blog [10]
Webtipy [1]
Věřte - nevěřte (JPP) [8]

Archiv Voříška
z let 1999-2003
[168]

Seznam serverů
z okolí Okříšek


Spřízněné stránky:
Můj Lanškroun
Náš Liberec
Nerátky.cz (Neratovice)
Novojičínský Samizdat
Otevřené Úvaly
Radniční listy (opozice K.Vary)

Další oblíbené stránky

Stránky, týkající se zajímavých kulturních aktivit z okolí:
Fru Fru
Klub B Třebíč
Jezerel Thc
Zámostí - festival v Třebíči

Hlavní strana > Archiv 1999 - 2003 > Předkrm

Předkrm březen 2003

Milí čtenáři,

poslední tři měsíce jsem Voříška hodně zanedbával, proto to budu muset dohnat zvýšenou aktivitou. Inspiroval mě k tomu email, který jsem včera dostal z adresy Tyqa@seznam.cz a jako "předmět" bylo uvedeno Vopruz:

Teda ten tvůj vořech je fakt vopruz, horší stránky sem fakt neviděl, asi je doporučím na šrot roku, to kritizuješ fakt fšechno, ty čůráku? naser si atp... Kokote, debile, hovado, hajzle, pičo, šite, sračko, di do prdele a už se nevracej...Děvko...
Tyqa
a také včera v Okříškách probíhající "svátky jara" (Rally Vysočina).

V únoru bohužel zkrachoval okresní týdeník Puls, takže už nám zbyly jen Horácké noviny.

Z Krajského úřadu se konečně rozhoupali a po čtyřech měsících mi potvrdili, že náš Stavební úřad v Okříškách opět porušil zákon (šlo o zrekonstruovanou hospodu "Na rohu", u které mj. není vidět povinný bezbariérový vchod). Ryba smrdí od hlavy, takže jaký starosta, takový je celý úřad...

V něčem ale musím naši obec pochválit: konečně odstranili tu hnusnou barevnou kombinaci tmavěmodrého písma na tmavěmodrém pozadí s tmavěmodrými odkazy, takže se naše obecní stránky poprvé dají normálně číst. Dokonce na nich byla letos uvedena i informace o termínu konání besed s místními spolky a podnikateli, které ještě vloni před veřejností úzkostlivě tajili. Tentokrát už tají jenom obsah a výsledky toho druhého setkání.

V neděli 9.března na sokolovně v Okříškách poprvé zavlála tibetská vlajka v rámci osvětové besedy o Tibetu a na protest proti jeho okupaci Čínou. (Nebyla to však akce, pořádaná obcí, ale několika občany, proto se o ní na internetových stránkách naší obce samozřejmě nedočtete ani slovo.) Docela mě překvapil zájem lidí o informace o Tibetu (přišlo jich odhadem 50), co mě nepřekvapilo bylo, že skoro nikdo z nich nebyl z Okříšek.

Přeji vám všem hezký začátek jara.
30.03.2003
?subject=Předkrm březen 2003'>Jaromír Suchý


přístupů od 18.4.2004: 4494

© Jaromír Suchý 1999 - 2015