Voříšek
občasník pro Okříšky a okolí
Základní informace | Mapa | Statistiky | Vyhledávání | Služby | Kontakt
Hlavní rubriky:
Komentáře  [80]
Místní zajímavosti [3]
Co se děje v okolí [1]
Dokumenty [16]
Blog [10]
Webtipy [1]
Věřte - nevěřte (JPP) [8]

Archiv Voříška
z let 1999-2003
[168]

Seznam serverů
z okolí Okříšek


Spřízněné stránky:
Můj Lanškroun
Náš Liberec
Nerátky.cz (Neratovice)
Novojičínský Samizdat
Otevřené Úvaly
Radniční listy (opozice K.Vary)

Další oblíbené stránky

Stránky, týkající se zajímavých kulturních aktivit z okolí:
Fru Fru
Klub B Třebíč
Jezerel Thc
Zámostí - festival v Třebíči

Hlavní strana > Archiv 1999 - 2003 > Na stopě

Zámostí - První schůzka s panem Šťastným

Pan Ing. Milan Šťastný - ředitel firmy Kapucín a.s. a jeden z organizátorů Zámostí mi v pondělí 23.10. poslal tento e-mail a asi půl hodiny na to mi volal, že by si se mnou rád pohovořil - domluvili jsme si tedy dnešní dopolední schůzku. Přestože mě v e-mailu obviňuje z šíření nepravd a špíny, až při osobní návštěvě v sídle jeho firmy jsem se dozvěděl, že se k internetu často nedostane, a na této Voříškově stránce, věnované Zámostí, nikdy předtím nebyl a ani ji nečetl (věru zajímavé - u člověka, který se dovolává toho, abych si informace ověřoval!).

Vzhledem k tomu, že z uvedeného důvodu na schůzku samozřejmě nemohl být připraven, a tuto stránku si četl až v průběhu mé návštěvy, pro jednoduchost jsem po něm požadoval alespoň 3 hlavní informace, o které mi jde (zveřejnění výsledků festivalu v roce 1999 a kolik z toho připadlo škole, jak to bylo s těmi slosovatelnými vstupenkami vloni i letos). Slíbil mi, že to s kolegy organizátory probere a  všechno se objeví na internetových stránkách festivalu v průběhu měsíce listopadu. Čekal jsem už 16 měsíců, klidně to vydržím ještě jeden navíc... (Předběžně to ale vypadá, že skutečně vloni škola dostala buď velmi málo, nebo vůbec nic, a celý loňský zisk cca. 300 tisíc byl použit na uhrazení ztrát předchozích ročníků, na které firma Kapucín organizátorům půjčovala.)

Informace, které jsem dnes dostal, byly tedy poměrně skromné - asi abych přece jenom odcházel o nějaké poznání bohatší, musel jsem si opět několikrát vyslechnout kouzelnou zaklínací formuli, že to všechno organizátoři dělají zadarmo (přestože to jsem zatím nikdy nezpochybňoval). "Nejpůsobivější" zážitek ovšem byl, když si pan Šťastný (i přes omezený čas, který mi mohl věnovat) zkoušel hrát na zkušeného světáka, s právem rozdávat neocenitelná životní moudra, a radil mi, co mám a nemám dělat, aby byl můj život šťastnější a plnohodnotnější. Takhle totiž většinou lidé, kteří k podobným mesiášským kázáním mají sklony, mluví až po několika pivech.
20.10.2000
?subject=Zámostí - První schůzka s panem Šťastným'>Jaromír Suchý


přístupů od 18.4.2004: 4837

© Jaromír Suchý 1999 - 2015