Voříšek
občasník pro Okříšky a okolí
O serveru | Mapa stránek | Statistiky | Vyhledávání | Služby | Kontakt
Hlavní rubriky:
Komentáře  [80]
Místní zajímavosti [3]
Co se děje v okolí [1]
Dokumenty [16]
Blog [10]
Webtipy [1]
Věřte - nevěřte (JPP) [8]

Archiv Voříška
z let 1999-2003
[168]

Seznam serverů
z okolí Okříšek


Spřízněné stránky:
Můj Lanškroun
Náš Liberec
Nerátky.cz (Neratovice)
Novojičínský Samizdat
Otevřené Úvaly
Radniční listy (opozice K.Vary)

Další oblíbené stránky

Stránky, týkající se zajímavých kulturních aktivit z okolí:
Fru Fru
Klub B Třebíč
Jezerel Thc
Zámostí - festival v Třebíči

Hlavní strana > Věřte - nevěřte (zprávy agentury JPP)

Originální volební trik ČSSD

Na tajné předvolební schůzce došlo k nečekanému zvratu - šéfové ČSSD se dohodli, že po minule neúspěšné nenávistné kampani ODS mínus to pro změnu zkusí úplně obráceně. Na doporučení marketingové agentury Sup a Supová se tentokrát budou tvářit, že se rozhodli konečně zastavit nesmyslné zadlužování budoucích generací přemrštěnými sociálními dávkami a vsadit vše na zodpovědnost, pokoru a skromnost.

Po krátké presentaci agentury Sup a Supová a výsledků jejího vlastního průzkumu se Jirkovi P. zalesklo oko slzami, že je to pravda, že si všichni žijeme nad poměry a je třeba začít šetřit. A on, protože se velmi stydí za to, jak mizerně vychoval svého syna, který teď ani neplatí své expřítelkyni žádné výživné na jeho vnučku, docela si dovede představit, že by například mohl vrátit všechny přídavky na dítě, které kdy dostal, protože si je stejně nikdy nezasloužil.

A okamžitě se přidali další - Stanislav S. se pro změnu přiznal, že si jeho dcera přinesla na konci minulého školního roku za to, že tahala opakovaně spolužačku za copy, ředitelskou důtku, takže by měl asi vrátit nejen přídavky na děti, ale i pastelkovné. Jiřina B. zase s pláčem prozradila, že ve svém salónu pro pány zaměstnává i vysokoškolsky vzdělané dámy, takže u ní nemají možnost využít svou kvalifikaci a ona by ráda státu vrátila aspoň část toho, co stála jejich drahá studia. A tak to šlo stále dále a dál až dlouho do večera a všichni se předháněli v tom, co všechno by rádi státu vrátili, aby se už konečně zastavilo to jeho nesmyslné zadlužování. Výsledkem jednání bylo, že se hlavním heslem do krajských voleb stalo právě "vrátíme dětské přídavky".

ČSSD: vrátíme dětské přídavky

vlak v Suchdole nad Odrou
(klikněte pro případné zvětšení)

Agentuře JPP se ale zatím nepodařilo vypátrat, jak to bude s těmi členy ČSSD, kdo žádné děti nikdy neměl, a jestli dětské přídavky vrátí pouze kandidáti, kteří uspějí v krajských volbách, anebo všichni členové ČSSD. Podle hodnověrných nezaručených informací, které má agentura JPP k dispozici, ale ČSSD po krajských volbách, pokud v nich vyhraje, hodlá vyzvat k navrácení dětských přídavků i všechny ty, kdo kdy dříve v minulosti ČSSD volili, protože právě oni zavinili, že poslanci, senátoři a zastupitelé ČSSD kvůli časovému zaneprázdnění ve svých funkcích a na souvisejících rautech a jiných žranicích zanedbávají své rodiny.
29.09.2008
Agentura JPP


přístupů: 4913    diskusních příspěvků: 1    poslední: 19.10.2008 20:51:39


© Jaromír Suchý 1999 - 2014