Voříšek
občasník pro Okříšky a okolí
Základní informace | Mapa | Statistiky | Vyhledávání | Služby | Kontakt
Hlavní rubriky:
Komentáře  [80]
Místní zajímavosti [3]
Co se děje v okolí [1]
Dokumenty [16]
Blog [10]
Webtipy [1]
Věřte - nevěřte (JPP) [8]

Archiv Voříška
z let 1999-2003
[168]

Seznam serverů
z okolí Okříšek


Spřízněné stránky:
Můj Lanškroun
Náš Liberec
Nerátky.cz (Neratovice)
Novojičínský Samizdat
Otevřené Úvaly
Radniční listy (opozice K.Vary)

Další oblíbené stránky

Stránky, týkající se zajímavých kulturních aktivit z okolí:
Fru Fru
Klub B Třebíč
Jezerel Thc
Zámostí - festival v Třebíči

Hlavní strana > Archiv 1999 - 2003 > Předkrm

Předkrm duben 2002

Milí čtenáři,

tak tady to jaro definitivně máme.
Když na začátku roku Telecom oznamoval zdražení svých cen, doprovázel to i nabídkou na jistou službu "přítel" - na tři vybraná čísla můžete volat o pár halířů levněji. Hned v lednu jsem si tuto službu objednal, a byl proto docela překvapen, že na výpisu, který nám teď v březnu přišel (od 11.2. do 10.3.) žádné slevněné hovory uvedeny nejsou. Na dotaz mi Telecom odpověděl, že službu "přítel" mi "asi nestihli zavést" a že "možná příští měsíc". Chtěl bych vidět, jak by se tvářili, kdybych jim třeba 1x telefon nezaplatil a řekl: "jsem to asi nestihl - možná vám něco pošlu příští měsíc..."

Ve čtvrtek 28.3. jsem viděl na silnici kousek od Třebíče přejeté morče. Překvapilo mě, kde se tam vzalo (většinou bývají na cestě k vidění přejetá úplně jiná zvířata), ale záhy se vše vysvětlilo: v příkopě opodál ležela rozežraná papírová krabice, takže někoho morče prostě omrzelo, a tak ho vzal do krabice, vyhodil cestou z okna auta, morče se vyškrabalo z krabice ven a radostí skočilo pod kola prvního auta, jedoucího okolo.

Letos jsem Rally Vysočiny neviděl a - podle očitých svědků - jsem o dost přišel: trapasy se prý totiž střídaly jeden za druhým. Nepřijel nejdůležitější jezdec, slavnostní rampa se pod prvními vozy zhroutila, pořadatele nenapadlo, že stovky závodníků a tisíce diváků budou chtít jít někam na záchod, a tak ti zoufalci museli žadonit po okolních domech, vítěze soutěže diskvalifikovali a nepřijela ani hlavní hvězda dne - ministr Tvrdík.

Největší událostí března ale bylo samozřejmě zavedení internetu do naší kabelové televize. V prvních dnech jsem si to velice pochvaloval, ale minulý týden už to buď nešlo vůbec, nebo tak mizerně, že se ani nedal poslat email, takže mi nezbylo, než opět používat připojení přes telefon. Pokud ale bude internet v KTV fungovat, bude to jistě znamenat i podstatné rozříření témat ve Voříškovi o ty čistě internetové, jako tomu bylo tento měsíc s podivíny ze serveru necenzura (dalším na řadě bude v dubnu jiný pochybný server textlink.cz)

Tak si to jaro hezky užijte...
03.04.2002
?subject=Předkrm duben 2002'>Jaromír Suchý


přístupů od 18.4.2004: 3960

© Jaromír Suchý 1999 - 2015