Voříšek
občasník pro Okříšky a okolí
O serveru | Mapa stránek | Statistiky | Vyhledávání | Služby | Kontakt
Hlavní rubriky:
Komentáře  [80]
Místní zajímavosti [3]
Co se děje v okolí [1]
Dokumenty [16]
Blog [10]
Webtipy [1]
Věřte - nevěřte (JPP) [8]

Archiv Voříška
z let 1999-2003
[168]

Seznam serverů
z okolí Okříšek


Spřízněné stránky:
Můj Lanškroun
Náš Liberec
Nerátky.cz (Neratovice)
Novojičínský Samizdat
Otevřené Úvaly
Radniční listy (opozice K.Vary)

Další oblíbené stránky

Stránky, týkající se zajímavých kulturních aktivit z okolí:
Fru Fru
Klub B Třebíč
Jezerel Thc
Zámostí - festival v Třebíči

U P O Z O R N Ě N Í
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Diskuse není moderována, provozovatel serveru si však vyhrazuje právo odstraňovat příspěvky vulgární, propagaci fašismu, komunismu a rasismu a také neplacené reklamy.
Provozovatel serveru by uvítal, kdyby se diskutující především věnovali obsahu textu, ke kterému svůj diskusní příspěvek přidávají.

Hlavní strana > Diskuze ke článku:
Šance na další prestižní cenu pro Okříšky!


Řadit příspěvky od nejstaršího k nejnovějšímu
Řadit příspěvky od nejnovějšího k nejstaršímu

Příspěvek ze dne: 15.03.2004 21:45:55
IP:194.228.167.44  a44-167.dialup.iol.cz
Jméno: Ivan Skála  email: iskala@iol.cz
Předmět: Panika ve Stuttgartu!

Likvidaci areálu Mann Filter v Piřbyslavicích ohlásila centrála ve Stuttgartu.Jako důvod uvádí vznik průmyslového gigantu v Okříškách u kravína nedaleko přejezdu místní pacifické dráhy do Číchov-City."Nemáme šanci",říkají bankrotáři z Německa,dáme jim i kostel v Přibyslavicích!To bude bům,jaký ještě ani Heraltice čí Loudilka nezažily... Nové megacentrum se bude jmenovat PIOSVAZ/nezaměnit za Pivosvaz/podle hlavních akcionářů -SVAZARM-s.Velc a PIONYR-P.Kula.Zpočátku se v tomto táboře budou vyrábět červené šátky /Putin již poslal velkou objednávku/ a prezervativy/pro dorůstající instruktory a instruktorky -kdyby nešel proud...Veškerý kapitál bude samozřejmě pocházet z dotací a každý si bude moci odebrat tolik šátků a prezervativů,kolik unese/nová společnost bez vykořisŤování/.Děti,zaměstnané v táboře, budou mít k disposici i ubytovnu,aby se rodiče mohli plně věnovat pobytu po hospodách.O přestávkách budou kulturní vložky na rampě bývalé dílny SVAZARMU a po práci se všichni půjdou poklonit k nedalékému pomníku kolaborace... Škoda,že se toho již slavný Orwell nedožil-co je proti tomu Farma zvířat!

* Jméno:  
Email:    
Předmět:  
* Zpráva:  
Z důvodu ochrany fóra před spamem opište prosím níže uvedené kontrolní číslo a do dalšího pole napište malými písmeny kontrolní slovo (těleso, které pobývá přes den na obloze a svítí - na 6 písmen)
* kontrolní číslo: 197
* kontrolní slovo:
* povinné položky© Jaromír Suchý 1999 - 2015