Voříšek
občasník pro Okříšky a okolí
O serveru | Mapa stránek | Statistiky | Vyhledávání | Služby | Kontakt
Hlavní rubriky:
Komentáře  [80]
Místní zajímavosti [3]
Co se děje v okolí [1]
Dokumenty [16]
Blog [10]
Webtipy [1]
Věřte - nevěřte (JPP) [8]

Archiv Voříška
z let 1999-2003
[168]

Seznam serverů
z okolí Okříšek


Spřízněné stránky:
Můj Lanškroun
Náš Liberec
Nerátky.cz (Neratovice)
Novojičínský Samizdat
Otevřené Úvaly
Radniční listy (opozice K.Vary)

Další oblíbené stránky

Stránky, týkající se zajímavých kulturních aktivit z okolí:
Fru Fru
Klub B Třebíč
Jezerel Thc
Zámostí - festival v Třebíči

U P O Z O R N Ě N Í
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Diskuse není moderována, provozovatel serveru si však vyhrazuje právo odstraňovat příspěvky vulgární, propagaci fašismu, komunismu a rasismu a také neplacené reklamy.
Provozovatel serveru by uvítal, kdyby se diskutující především věnovali obsahu textu, ke kterému svůj diskusní příspěvek přidávají.

Hlavní strana > Diskuze ke článku:
Dekádníček č.1


Řadit příspěvky od nejstaršího k nejnovějšímu
Řadit příspěvky od nejnovějšího k nejstaršímu

Příspěvek ze dne: 14.04.2005 21:00:55
IP:194.228.169.86  a86-169.dialup.iol.cz
Jméno: I.Skála
Předmět: Kouřící pionýři,padlá vrba,bordel a hejtman

Ještě že ti naši základní školou povinní pionýři/do 15 let/jsou tak uvědomělí,že nekouří přímo v sokolovně,ale pěkně venku za rohem-kupa vajglů byla celkem slušná-ale kluci to je slabý-příště to chce alespoň trávu-a diskotéka bude hezky zelená... Pro veřejnost zavřeném venkovním areálu sokolovny/bývale t.zv. hříště od slavá hráti si/ opět narostla hranice několika kubíku dříví z té nadherné smuteční vrby-doporučuji pokácet to rovnou celé,ing. arch. Radek V.tam jistě naplánuje palmový háj/taky dobře hoří/. Bordel je nejen kolem Okříšek,ale přímo u sokolovny je stále se zvětšující se hromada -doufám,že to četa z PU do konce října zvladne alespon rozmetat po okolí. Začalo jaro,tak si člověk může vyrazit třeba na "Hora"."Cesta" za nádražím/vedle tankholcu/ nahoru je v takovém stavu,že tam kluci jezdí na terénních motorkách.Ten bordel tam nechala ta firma,co přes obec/akce poldr/tunelovala státní dotační rozpočet.Navrhuji řešení-pozveme zástupce ČD,ZŠ,ZD,podnikatelu,pionýrů,obce a samozřejmě našeho kámoše hejtmana!Posedíme,popijeme,pak si to projdeme a nakonec skončíme v hospodě na rohu/hejtmanovi se tam líbí,dobře mu vařej/.Tam budeme konstatovat,že připrava opravy cesty na "Hora" by trvala 5 let a stála by 2OO Kč/náklady za naftu pro bagr/.Ale dělat se asi nebude nic,protože kluci na motorkách protestují-takový terén totiž nemají široko daleko!Takže hejtman nám vzkazuje-musíte se tam v OKříškách dohodnout-a až se dohodnete,přijedu si zase pokecat k Musketýrům.A na "Hora" zatím chodtě v holínkách,burani z Okříšek!

* Jméno:  
Email:    
Předmět:  
* Zpráva:  
Z důvodu ochrany fóra před spamem opište prosím níže uvedené kontrolní číslo a do dalšího pole napište malými písmeny kontrolní slovo (těleso, které pobývá přes den na obloze a svítí - na 6 písmen)
* kontrolní číslo: 197
* kontrolní slovo:
* povinné položky© Jaromír Suchý 1999 - 2015