Voříšek
občasník pro Okříšky a okolí
O serveru | Mapa stránek | Statistiky | Vyhledávání | Služby | Kontakt
Hlavní rubriky:
Komentáře  [80]
Místní zajímavosti [3]
Co se děje v okolí [1]
Dokumenty [16]
Blog [10]
Webtipy [1]
Věřte - nevěřte (JPP) [8]

Archiv Voříška
z let 1999-2003
[168]

Seznam serverů
z okolí Okříšek


Spřízněné stránky:
Můj Lanškroun
Náš Liberec
Nerátky.cz (Neratovice)
Novojičínský Samizdat
Otevřené Úvaly
Radniční listy (opozice K.Vary)

Další oblíbené stránky

Stránky, týkající se zajímavých kulturních aktivit z okolí:
Fru Fru
Klub B Třebíč
Jezerel Thc
Zámostí - festival v Třebíči

U P O Z O R N Ě N Í
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Diskuse není moderována, provozovatel serveru si však vyhrazuje právo odstraňovat příspěvky vulgární, propagaci fašismu, komunismu a rasismu a také neplacené reklamy.
Provozovatel serveru by uvítal, kdyby se diskutující především věnovali obsahu textu, ke kterému svůj diskusní příspěvek přidávají.

Hlavní strana > Diskuze ke článku:
Dekádníček č.4


Řadit příspěvky od nejstaršího k nejnovějšímu
Řadit příspěvky od nejnovějšího k nejstaršímu

Příspěvek ze dne: 17.05.2005 21:47:32
IP:194.228.166.58  a58-166.dialup.iol.cz
Jméno: I.Skála
Předmět: Padlá lípa,šikmý vjezd a Tour durch Okříšky

Tak konečně padla/lípa před ZD a lihovarem/-co taky se stromem,který nás všechny tak "ohrožoval" a nikdo už pod ním neseděl,ani sedět nebude.Teď je tam takový pěkný asfaltový buzerplac jako vjezd do autoopravny,DD,ZD,"zámku",prasečáku a rekreační oblasti Pilný.Pěkné Welcome...Ale díky našemu zahradnímu architektovi tam třeba za pár set let něco vyroste-už se těším na projekt.Hned vedle ale něco již roste.Originálně situovaná stavba-styl tzv. okříšské alkoholické šikminy -upoutá jistě všechny ,kdo jedou od Jihlavy/prý to bude nová palírna/..Jistě tak situovanou stavbu ještě nikde neviděli.A nebo že by to již stavebník respektoval budoucí to obchvat dle ing. Růžičky_/tzv. tunel v lihovaru končící v rybníku Pilný a la Eurotunel Francie-Britanie/...A ještě se cestou bude dobře pařit ta budoucí pálenka. Docela zajímavé je sledovat pohyb kamionů po Okříškách-dopoledne jedou pomalu,pomaličku od Přibyslavic,sem tam si vsadí,tu koupí kousek salámku,vyřídí si tlefonek a pak/člověk by předpokládal že pojedou směr Jihlava/pomaličku jedou doleva,zpět na Třebíč,pěkně kolem školy,ať si děcka trošku smrádku užijou,že jo.Odpoledne je to podobné-to již jedou rychleji/domů/ od Třebíče a opět-většinou nejedou do Jihlavy ale zpět doprava do Přibyslavic.ČLověk prostě cítí,že nás ti kluci z Přibyslavic mají zkratka moc rádi,a tak jim občas školní děcka/kolem nichž se řítí/ zamavají.Přeci nebudou jezdit přímo přes Novou Ves,co by to byl za život...Všechny cestou totiž vedou k nám,do centra Okříšek a to díky Tobě,průmyslové zoně bratrských Přibyslavic.Díky za to,manažeří od Mannů ,Huhtamaků a dalších i budoucích mecenášů!Místo pěší zony v centru máme tzv, okříšskou kamionovou promenádu.Děkujeme moc,zase přijeďte!Lepší než Dakar...

* Jméno:  
Email:    
Předmět:  
* Zpráva:  
Z důvodu ochrany fóra před spamem opište prosím níže uvedené kontrolní číslo a do dalšího pole napište malými písmeny kontrolní slovo (těleso, které pobývá přes den na obloze a svítí - na 6 písmen)
* kontrolní číslo: 197
* kontrolní slovo:
* povinné položky© Jaromír Suchý 1999 - 2015