Voříšek
občasník pro Okříšky a okolí
O serveru | Mapa stránek | Statistiky | Vyhledávání | Služby | Kontakt
Hlavní rubriky:
Komentáře  [80]
Místní zajímavosti [3]
Co se děje v okolí [1]
Dokumenty [16]
Blog [10]
Webtipy [1]
Věřte - nevěřte (JPP) [8]

Archiv Voříška
z let 1999-2003
[168]

Seznam serverů
z okolí Okříšek


Spřízněné stránky:
Můj Lanškroun
Náš Liberec
Nerátky.cz (Neratovice)
Novojičínský Samizdat
Otevřené Úvaly
Radniční listy (opozice K.Vary)

Další oblíbené stránky

Stránky, týkající se zajímavých kulturních aktivit z okolí:
Fru Fru
Klub B Třebíč
Jezerel Thc
Zámostí - festival v Třebíči

U P O Z O R N Ě N Í
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Diskuse není moderována, provozovatel serveru si však vyhrazuje právo odstraňovat příspěvky vulgární, propagaci fašismu, komunismu a rasismu a také neplacené reklamy.
Provozovatel serveru by uvítal, kdyby se diskutující především věnovali obsahu textu, ke kterému svůj diskusní příspěvek přidávají.

Hlavní strana > Diskuze ke článku:
Dekádníček č.7


Řadit příspěvky od nejstaršího k nejnovějšímu
Řadit příspěvky od nejnovějšího k nejstaršímu

Příspěvek ze dne: 13.06.2005 11:14:35
IP:213.226.230.26  ip-213-226-230-26.ji.cz
Jméno: Zdeněk Ryšavý
Předmět: Ukázka pravdivých informací Voříška

U čtvrtka 9. 6. pan Suchý píše, že noviny Vysočina nemají internetový archiv a že pan Ryšavý si pod titulkem "Na anketu odpovídá minimum obyvatel" poplakal na rameno, jak je nešťastný, že mu lidi strašně málo hlasují v jeho tzv. "žhavě aktuálních" anketách na stránce www.okrisky.cz. Hmmm a jaká je skutečnost: a) deník Vysočina samozřejmě webový archív má b) nabízím z něj plné znění článku: Na webových stránkách obce Okříšky se pravidelně objevuje anketa na různá aktuální témata. Od začátku roku čtenáři odpovídali na sedm otázek. V současnosti se mohou obyvatelé vyjadřovat k tomu, zda se zajímají o spolupráci Okříšek s partnerskou obcí z Itálie San Pier d ď Isonzo. Zahraniční delegace má přijet do obce v červnu. Na otázku zatím odpověděla necelá desítka čtenářů. "Anketa nemá účelné vypovídací schopnosti, abychom se tím potom například na radě blíže zabývali. Na otázky totiž odpovídá pouze úzká skupina lidí. Je to spíše pro občany, aby to mohli individuálně posoudit,"konstatoval starosta obce Josef Kula. Před nedávnem se na stránkách objevila otázka, zda by občané přivítali stejně jako v Bystřici nad Pernštejnem zákaz kouření ve všech objektech patřících obci. Na tuto otázku odpovědělo osmačtyřicet respondentů. Dvacet by zákaz přivítalo, třiadvacet si myslí opak a pěti lidem to je jedno. Nevím jak kdo, ale já tam jméno Ryšavý nevidím.

Příspěvek ze dne: 14.06.2005 07:59:10
IP:80.188.149.168  b168-149.dialup.iol.cz
Jméno: Jaromír Suchý
Předmět: Děkuji za upozornění na chybu

V tom, že informaci novinám poskytl pan starosta máte pravdu a omlouvám se za nepřesnost. Jinak je samozřejmě ale dobré rozlišovat, co je podstatné a co je důležité méně. V onom odstavci mi šlo o to, že radnice kašle na výsledky anket, které sama pořádá.
A dále pokud jde o to, co je podstatné - v celém onom dekádníčku byla z mého pohledu nejdůležitější informace o tom, že mi radnice neposkytla informaci, o kterou jsem žádal před 20 dny. Aby to bylo jasnější i Vám, asi budu muset příště na zvýraznění použít nějaký jiný typ písma.

* Jméno:  
Email:    
Předmět:  
* Zpráva:  
Z důvodu ochrany fóra před spamem opište prosím níže uvedené kontrolní číslo a do dalšího pole napište malými písmeny kontrolní slovo (těleso, které pobývá přes den na obloze a svítí - na 6 písmen)
* kontrolní číslo: 197
* kontrolní slovo:
* povinné položky© Jaromír Suchý 1999 - 2015