Voříšek
občasník pro Okříšky a okolí
O serveru | Mapa stránek | Statistiky | Vyhledávání | Služby | Kontakt
Hlavní rubriky:
Komentáře  [80]
Místní zajímavosti [3]
Co se děje v okolí [1]
Dokumenty [16]
Blog [10]
Webtipy [1]
Věřte - nevěřte (JPP) [8]

Archiv Voříška
z let 1999-2003
[168]

Seznam serverů
z okolí Okříšek


Spřízněné stránky:
Můj Lanškroun
Náš Liberec
Nerátky.cz (Neratovice)
Novojičínský Samizdat
Otevřené Úvaly
Radniční listy (opozice K.Vary)

Další oblíbené stránky

Stránky, týkající se zajímavých kulturních aktivit z okolí:
Fru Fru
Klub B Třebíč
Jezerel Thc
Zámostí - festival v Třebíči

U P O Z O R N Ě N Í
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Diskuse není moderována, provozovatel serveru si však vyhrazuje právo odstraňovat příspěvky vulgární, propagaci fašismu, komunismu a rasismu a také neplacené reklamy.
Provozovatel serveru by uvítal, kdyby se diskutující především věnovali obsahu textu, ke kterému svůj diskusní příspěvek přidávají.

Hlavní strana > Diskuze ke článku:
Dekádníček č.8


Řadit příspěvky od nejstaršího k nejnovějšímu
Řadit příspěvky od nejnovějšího k nejstaršímu

Příspěvek ze dne: 23.06.2005 22:24:46
IP:193.86.129.236  pra12-b236.adsl.dial-up.cz
Jméno: I.Skála
Předmět: Šetřiví Rakušané, obechcané Okříšky a 7Okm/h

To bys chtěl toho po těch kapitalistech trochu moc,Járo,ještě aby se s Tebou loučili...Jinak se nemusíš bát,oni jsou už taky v EU a jistě by se o Tebe dobře postarali!Takře příště to vem více na jih a my si tady u nás, v bývalé střediskové obci,oddechneme od věčného šŤourala a nespokojence-i když nakoncec-asi pojedu s Tebou... Máme u nás takový hezký zvyk,že večer močíme cestou z hospod,kde se nám zachce,takže třeba ulice Nádražní/ a nejen ona/ je pěkně obechcaná ze všech stran,Vzhledem k tomu mu,že zatím u nás je stále ještě stanice státní policie/prakticky není vidět/ doufám,že na zastupitelstvu,kde budou příslušnící přitomni, nám hloupým občanům jistě poradí,jak se tomuto okříšskému svérázu mají občané bránit.Jinak naší hoší z NHL občas skončí v USA se želízky na policejních služebnách a musí zaplatit tučný flastr,pokud močí třeba uprostřed Detroitu... Takže uvidíme v úterý na zasedání zastupitelstva,co policajti na to-i když chápu,že toho mají hrozně moc a takové prkotiny je nezajímají a určite je jich "málo"... A taky nám třeba prozradí,kdy budou měřit rychlost na silnici,která jim vede přímo kolem služebny a kde nikdo nejede pod 7O km/h.

* Jméno:  
Email:    
Předmět:  
* Zpráva:  
Z důvodu ochrany fóra před spamem opište prosím níže uvedené kontrolní číslo a do dalšího pole napište malými písmeny kontrolní slovo (těleso, které pobývá přes den na obloze a svítí - na 6 písmen)
* kontrolní číslo: 197
* kontrolní slovo:
* povinné položky© Jaromír Suchý 1999 - 2015