Voříšek
občasník pro Okříšky a okolí
O serveru | Mapa stránek | Statistiky | Vyhledávání | Služby | Kontakt
Hlavní rubriky:
Komentáře  [80]
Místní zajímavosti [3]
Co se děje v okolí [1]
Dokumenty [16]
Blog [10]
Webtipy [1]
Věřte - nevěřte (JPP) [8]

Archiv Voříška
z let 1999-2003
[168]

Seznam serverů
z okolí Okříšek


Spřízněné stránky:
Můj Lanškroun
Náš Liberec
Nerátky.cz (Neratovice)
Novojičínský Samizdat
Otevřené Úvaly
Radniční listy (opozice K.Vary)

Další oblíbené stránky

Stránky, týkající se zajímavých kulturních aktivit z okolí:
Fru Fru
Klub B Třebíč
Jezerel Thc
Zámostí - festival v Třebíči

U P O Z O R N Ě N Í
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Diskuse není moderována, provozovatel serveru si však vyhrazuje právo odstraňovat příspěvky vulgární, propagaci fašismu, komunismu a rasismu a také neplacené reklamy.
Provozovatel serveru by uvítal, kdyby se diskutující především věnovali obsahu textu, ke kterému svůj diskusní příspěvek přidávají.

Hlavní strana > Diskuze ke článku:
Dekádníček č.10


Řadit příspěvky od nejstaršího k nejnovějšímu
Řadit příspěvky od nejnovějšího k nejstaršímu

Příspěvek ze dne: 22.07.2005 10:22:57
IP:207.241.238.149  hippie.archive.org
Jméno: Robert  email: r080@email.cz
Předmět: sci-fi povidka

ahoj Jaro, cetl jsem Tvoji povidku na Pismakovi, bohuzel tam maji nejake restriktivni opatreni co se tyce komentaru (kvuli jednomu komentari se mi nechce registrovat a anonymni komentare mi nefunguji), takze to dam sem: 1. libi se mi ten napad s Vietnamci! 2. podle me je to takove neucesane vecer - dcera vzlyka - proc jsi mi lhala? - moc ji boli hlava - pak vysvetluje co se stalo - matka pak vysvetluje jak to bylo verim, ze kdyby se to rozprostrelo do delsiho casoveho obdobi tak by to vyslo lepe 3. v Evrope hladomor a Vietnamci (v Evrope) si basti svoje korinky? - tak by to pravdepodobne nedopadlo navic pokud je hned po poziti muz neplodny, prislo by se na to velice brzy (pravdepodobne by se takova vec vubec nedostala na verejnost) Robert (http://onyon.net/)

Příspěvek ze dne: 22.07.2005 10:53:37
IP:212.218.64.68  tor-proxy.regionetworks.de
Jméno: Robert  email: r080@email.cz
Předmět: napad k povidce

body 3 by sel smest ze stolu: Vis mami, pry nebyli na svete vzdy jen lide jako my, ale i lide bili jako snih, nebo naopak uplne cerni. Meli pry i jiny tvar oci. Byli ale hloupi a stari a nedokazali se tak rychle rozmnozovat . Tak inzenyri z firmy Monsanto vymysleli zpusob jak jim pomoct ukoncit jejich trapeni.

Příspěvek ze dne: 22.07.2005 12:15:16
IP:194.228.177.61  a61-177.dialup.iol.cz
Jméno: Jaromír Suchý
Předmět: K povídce

Ahoj Roberte,
máš se všemi výhradami pravdu - největší problém by byl opravdu s tím hladomorem v Evropě, zatímco někdo by se přitom spokojeně krmil bambusovými výhonky a rýží. Nejsem si jen jist, jak by se dalo rychle přijít na to, že se snížila reprodukční schopnost spermií právě v souvislosti s nějakým požitým jídlem.
Ale jak jsem už psal - příště se musím polepšit a věnovat tomu mnohem více času.

Příspěvek ze dne: 23.07.2005 22:13:52
IP:193.86.129.236  pra12-b236.adsl.dial-up.cz
Jméno: Ivan Skála
Předmět: Chybějící svodidla ,rozbité zrcadlo a 5O km

Járo,prosím Tě,když máš ty nový kamoše v Třebíčkovicích na policajtech/tady už jsou asi zrušeni,jakoby ani neexistovali,jsou neviditelní,asi se skrývají/tak jim ještě řekni,žo to zrcadlo na konci Okříšek/směr Přibyslavice/ je"krásně"rozbité/chtělo by to foto do Voříška/- taky tam v té šílené zatáčce chybí svodidla-nedávno,se tam válel ve stromech bilý Passat -jinak dál do Přibyslavic již svodidla jsou z cela nová.V té zatačce asi stačí ty stromy,až tam v zimě padne autobus,tak bude hodně dříví.No , kdyby se Ti nechtělo do Třebíčetak to zkus tady-třeba tady ještě nějací policajti jsou-ale bacha,ať Tě něco nepřejede když tam pojedeš.A taky se jich můžes zeptat,proč někdy neměří rychlost-určitě by vydělali dost peněz-5O tam rozhodně nikdo nejzdí.A kdybynechtěli,tak to zkus v Třebíči-třeba občas místo na Chaloupkach můžou měřit před okříšskou policejní stanicí...

* Jméno:  
Email:    
Předmět:  
* Zpráva:  
Z důvodu ochrany fóra před spamem opište prosím níže uvedené kontrolní číslo a do dalšího pole napište malými písmeny kontrolní slovo (těleso, které pobývá přes den na obloze a svítí - na 6 písmen)
* kontrolní číslo: 197
* kontrolní slovo:
* povinné položky© Jaromír Suchý 1999 - 2015