Voříšek
občasník pro Okříšky a okolí
O serveru | Mapa stránek | Statistiky | Vyhledávání | Služby | Kontakt
Hlavní rubriky:
Komentáře  [80]
Místní zajímavosti [3]
Co se děje v okolí [1]
Dokumenty [16]
Blog [10]
Webtipy [1]
Věřte - nevěřte (JPP) [8]

Archiv Voříška
z let 1999-2003
[168]

Seznam serverů
z okolí Okříšek


Spřízněné stránky:
Můj Lanškroun
Náš Liberec
Nerátky.cz (Neratovice)
Novojičínský Samizdat
Otevřené Úvaly
Radniční listy (opozice K.Vary)

Další oblíbené stránky

Stránky, týkající se zajímavých kulturních aktivit z okolí:
Fru Fru
Klub B Třebíč
Jezerel Thc
Zámostí - festival v Třebíči

U P O Z O R N Ě N Í
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Diskuse není moderována, provozovatel serveru si však vyhrazuje právo odstraňovat příspěvky vulgární, propagaci fašismu, komunismu a rasismu a také neplacené reklamy.
Provozovatel serveru by uvítal, kdyby se diskutující především věnovali obsahu textu, ke kterému svůj diskusní příspěvek přidávají.

Hlavní strana > Diskuze ke článku:
Web slovenského města Šaľa


Řadit příspěvky od nejstaršího k nejnovějšímu
Řadit příspěvky od nejnovějšího k nejstaršímu

Příspěvek ze dne: 16.06.2007 12:28:05
IP:89.31.162.142  
Jméno: Zdeněk Ryšavý  email: zdenek.rysavy@net.okrisky.cz
Předmět: Perfektní web a zajímavé informace

Ten web je perfektní, tak bych si představoval i náš, ale je to o přístupu celého úřadu. Ale co mě zaujalo je článek v květnovém čísle jejich zpravodaje: Šaľania svo jmu mestu – šaľania sebe I., kde se píše: 12. mája po prvýkrát v tomto volebnom období usporiadali niektorí poslanci zastupiteľstva dobrovoľnú akciu zameranú na čistenie mesta a jeho skrášľovanie ... Výsledok akcie, pri ktorej účastníci čistili ľavý breh Váhu od odpadkov bol príjemne prekvapujúci – za približne dve hodiny vyzbierali 126 vriec odpadu (cca 620 kg), najmä plastových fliaš ... jestlipak ty pytle třídili? Možná byste měl oslovit přestupkovou komisi v Šale (předpokládám že ji tam také mají), aby prověřila, zda neporušili vyhlášku města :-)

Příspěvek ze dne: 17.06.2007 00:53:26
IP:193.86.129.236  
Jméno: I.Skála  email: iskala@iol.cz
Předmět: Když dva dělají...a pytle s sebou

Váh je nádherná řeka, je jistě radost udržovat i břehy v pěkném stavu- je to dobré jak pro životní prostředí, tak i pro turistiku- Váh je atraktivní řeka pro tisíce vodáků z celé Evropy a hlavně z ČR. Ty zasrané silnice v majetku kraje , o které se má starat Krajská správa silnic Vysočiny, je úplně o niečom inom. Jako většina státních organizací, tak i Správa silnic slouží jako takový lepší pracák. Nefachčenka zde mají zajištěn stálý příjem, a pokud pan hejtman zrovna nejede do Třebíče, tak nehnou ani prstem / jsem dobře informován od svého známeho, který tam také \" pracuje\"/. Takže příště stačí zvednout telefon, že je tam bordel, a oni to musí, opakuji, musí uklidit. Když ne, tak pan ředitel může na skutečný pracák jít sám. Jinak se již dopředu hlásím na úklid břehů řeky Jihlavky- jistě tam příjdou nejenom zastupitelé , ale i davy \" normálních\" občanů, včetně těch zelených. Určitě to pomůže i turistickému ruchu, protože skutečné krásné a čisté přírody / pro samé nové fabriky / v okolí Okříšek rapidně ubývá. A pytle, prosím, s sebou.

Příspěvek ze dne: 03.08.2007 17:58:23
IP:89.102.201.173  
Jméno: Kindos  email: kindos [zavinac] seznam [tecka] cz
Předmět: nepřečtu!!!

Prosím, prosím, nešla by změnit barva podkladu???? Bílý text na černém podkladu je absolutně nečitelný!!!!!!!!!!!!!!!Alespoň pro mě!!!!!Děkuji.

* Jméno:  
Email:    
Předmět:  
* Zpráva:  
Z důvodu ochrany fóra před spamem opište prosím níže uvedené kontrolní číslo a do dalšího pole napište malými písmeny kontrolní slovo (těleso, které pobývá přes den na obloze a svítí - na 6 písmen)
* kontrolní číslo: 150
* kontrolní slovo:
* povinné položky© Jaromír Suchý 1999 - 2015