Voříšek
občasník pro Okříšky a okolí
Základní informace | Mapa | Statistiky | Vyhledávání | Služby | Kontakt
Hlavní rubriky:
Komentáře  [80]
Místní zajímavosti [3]
Co se děje v okolí [1]
Dokumenty [16]
Blog [10]
Webtipy [1]
Věřte - nevěřte (JPP) [8]

Archiv Voříška
z let 1999-2003
[168]

Seznam serverů
z okolí Okříšek


Spřízněné stránky:
Můj Lanškroun
Náš Liberec
Nerátky.cz (Neratovice)
Novojičínský Samizdat
Otevřené Úvaly
Radniční listy (opozice K.Vary)

Další oblíbené stránky

Stránky, týkající se zajímavých kulturních aktivit z okolí:
Fru Fru
Klub B Třebíč
Jezerel Thc
Zámostí - festival v Třebíči

Hlavní strana > Archiv 1999 - 2003 > Předkrm

Předkrm červen 2000

Vážení čtenáři,

je to necelé 3 měsíce, co jste se v jednom z předkrmů na tomto místě mohli dočíst, že mi kvůli Voříškovi začaly jisté problémy s mým zaměstnavatelem.

Možná bych měl pro úplnost doplnit, že náš generální ředitel mi sice nedal výpověď, jak sliboval, ale přišel na daleko rafinovanější způsob, jak se mě zbavit - bez uvedení nějakého reálného důvodu mi opakovaně sebral skoro půl platu s tím, že "mi nemusí zdůvodňovat proč". Podal jsem na něj proto trestní oznámení pro podezření z útisku (nenašel jsem v trestním zákoníku žádný vhodnější paragraf, pod který by mohlo spadat to, že vás někdo pouze díky své nadřízenosti ve firmě nutí odstranit z internetových stránek nějaký článek, který s vaší prací nemá nic společného).

Naše policie sice usilovně pátrala skoro dva měsíce, ale vypátrala pouze to, že si náš generální ředitel zřejmě se svými zaměstnanci může dělat co chce, protože se tím, že mi za dva články ve Voříškovi nechal postupně v průběhu tří měsíců srazit z platu celkem přes dvacet tisíc korun, žádného trestného činu ani přestupku nedopustil. Okresní státní zástupce po mé stížnosti toto usnesení jenom potvrdil.

Dlouho jsem váhal, jestli je vůbec rozumné psát o tomto smutném výsledku. Tato informace totiž zcela určitě nebude ani tak cenná pro nějaké Vlastní oči nebo Klekánice, které by se možná mohly snažit dopátrat pravdy díky své mediální moci, ale spíš pro všechny bambuly, pro které je to jenom další z mnoha důkazů, že si v našem státě můžou beztrestně dovolit úplně všechno.

Dosud jsem to považoval za nesmysl, ale teď už se vůbec nedivím, jestliže má i dnes někdo potřebu odtud emigrovat.
28.05.2000
?subject=Předkrm červen 2000'>Jaromír Suchý


přístupů od 18.4.2004: 4097

© Jaromír Suchý 1999 - 2015