Voříšek
občasník pro Okříšky a okolí
Základní informace | Mapa | Statistiky | Vyhledávání | Služby | Kontakt
Hlavní rubriky:
Komentáře  [80]
Místní zajímavosti [3]
Co se děje v okolí [1]
Dokumenty [16]
Blog [10]
Webtipy [1]
Věřte - nevěřte (JPP) [8]

Archiv Voříška
z let 1999-2003
[168]

Seznam serverů
z okolí Okříšek


Spřízněné stránky:
Můj Lanškroun
Náš Liberec
Nerátky.cz (Neratovice)
Novojičínský Samizdat
Otevřené Úvaly
Radniční listy (opozice K.Vary)

Další oblíbené stránky

Stránky, týkající se zajímavých kulturních aktivit z okolí:
Fru Fru
Klub B Třebíč
Jezerel Thc
Zámostí - festival v Třebíči

Hlavní strana > Archiv 1999 - 2003 > Masíčko

Necenzura II - kdo lže, ten krade

Vykutálený kšeftman se stravenkami Schwarzbach a jeho tajemní spojenci z pekla s Belzebubem v čele se díky svým vypečeným kouskům zřejmě ještě nějakou dobu stanou opakovaným cílem Voříškova stopování. Minule jsem se věnoval především tomu, že se neštítí dávat až 190kB reklam na stránky, které mají absolutně nulový informační obsah (nepočítám-li neautorizované texty či ukradené agenturní zprávy). 9.dubnabylo na jedné stránce 13 reklamních ploch, a ještě jedna další "volná" nabízena případným zájemcům. Správce jednoho z použitých reklamních systémů - ireklama.cz mi k tomu sdělil:

Uvedená stránka je příkladem toho, jak to přesně nesmí být. Díky za upozornění, již jsem provedl opatření.

a pochopitelně Necenzuře zrušil účet.
Obdobně to doufám dopadne i se systémemy kvantum.cz a newLinx.cz - zakazují totiž dávat reklamy na podobné stránky, kde nic není:resp., kde je nahoře pouze tento text:Pekelníci se tedy musí začít starat o reklamu sami, a vůbec jim nevadí, že jejich údajné sdružení STOP KORUPCI neexistuje, a nemůže tedy nabízet žádné placené služby. Schwarbachovi poskoci si přitom začínají pomáhat pomocí naprosto průhledných lží. Jedna z nich je o údajné stoupající návštěvnosti serveru, druhá o tom, že jde o třetí nejnavštěvovanější zpravodajský server s desetitisícovými návštěvami:Samozřejmě oba údaje jsou absolutní nesmysl:
v žebříčku navrcholu.cz v kategorii zpravodajských serverů jsou v tuto chvíli (18.4. ve 22.11) na 60. místě s návštěvností cca 150 "session" za dnešek (a asi moc nepřekvapí, že zde "necenzura" cenzuruje přístup k podrobným statistikám přístupu), v jiném žebříčku toplist.cz statistiky dnes ukazují 50% pokles proti týdennímu průměru - návštěvnost jde tedy prokazatelně do háje, protože spousta návštěvníků se pochopilně nechá napálit jenom jednou.

Snad nejzajímavější novinkou okolo stravenkových vexláků je to, že opustili adresu necenzura.srocz.com a 16.4. si zaregistrovali zcela novou doménu necenzura.cz. Obdobně jako dříve utopickými bájemi o boji proti cenzuře a korupci, se tentokrát snaží získat na zajímavosti pro změnu prohlášením, že se stali obětí útoku hackera:Doména necenzura.cz je také registrována na Gastroticket sro., což opět docela dokumentuje, že pekelníkům nejde o žádný boj proti korupci či cenzuře, ale jen více rozhýbat jejich stravenkové kšeftíky.
18.04.2002
?subject=Necenzura II - kdo lže, ten krade'>Jaromír Suchý
přístupů od 18.4.2004: 5631

© Jaromír Suchý 1999 - 2015