Voříšek
občasník pro Okříšky a okolí
Základní informace | Mapa | Statistiky | Vyhledávání | Služby | Kontakt
Hlavní rubriky:
Komentáře  [80]
Místní zajímavosti [3]
Co se děje v okolí [1]
Dokumenty [16]
Blog [10]
Webtipy [1]
Věřte - nevěřte (JPP) [8]

Archiv Voříška
z let 1999-2003
[168]

Seznam serverů
z okolí Okříšek


Spřízněné stránky:
Můj Lanškroun
Náš Liberec
Nerátky.cz (Neratovice)
Novojičínský Samizdat
Otevřené Úvaly
Radniční listy (opozice K.Vary)

Další oblíbené stránky

Stránky, týkající se zajímavých kulturních aktivit z okolí:
Fru Fru
Klub B Třebíč
Jezerel Thc
Zámostí - festival v Třebíči

Hlavní strana > Archiv 1999 - 2003 > Masíčko

Inzerujte v Necenzúře - to se vyplatí!

Do třetice se v krátké době budu věnovat serveru Necenzúra. Tentokrát to ale nebude o podivných individuích, které za ním stojí, ale spíše, jak je velmi "výhodné" na něm inzerovat.

Přiznám se, že jsem nečekal, že by se mohlo nechat tolik důvěřivých dušiček nalákat takovýmito klamavými sliby, které se někde objeví:přičemž "senzační odhalení" či "skandály" spočívají v neautorizovaných agenturních a tiskových zprávách. Už jsem dříve naznačil, že Necenzúra není nic jiného, než past na podvodné sbírání kreditů ve výměnných reklamních systémech, založená na porušování pravidel těchto systémů. Přiznám se, že nechápu, proč - s výjimkou ireklamy.cz - je zatím nikdo další nezkusil umravnit (nezapírám, že jsem na stránky Necenzúry upozornil provozovatele dalších 3 systémů - newLinxu, BillBoardu i Kvanta). Necenzúra totiž tím, že si klidně dovolí dát na stránku s nulovým obsahem až 17! reklamních ploch (s objemem dat skoro 200kB) naprosto znehodnocuje kvalitu všech reklamních ploch v daných systémech.

Ale vraťme se k oné vysoké návštěvnosti Necenzúry v poslední době - všechno zlé je k něčemu dobré. Díky tomu, že se lživými slogany daří Necenzúře lákat stovky duší denně, vyšplhaly se její statistiky např. v Kvantu do některých žebříčků. Např. tohoto z dneška:Povšimněte si, že účinnost zobrazené reklamy na Necenzúře je zhruba 100 až 200x nižší, než u většiny ostatních serverů. Vyjádřeno v penězích to znamená, že případný inzerent by Kvantum-u zaplatil za zobrazení 460 tisíc svých reklam na Necenzúře minulý týden zhruba 14.000 Kč, a jeden klik by jej tedy přišel na "nepatrných" asi 1155 Kč!!! Takže hurá, milí inzerenti, na Necenzúru: horší reklamní plochu už asi nikdy nikde jinde nenajdete!
28.04.2002
?subject=Inzerujte v Necenzúře - to se vyplatí!'>Jaromír Suchý
přístupů od 18.4.2004: 5362

© Jaromír Suchý 1999 - 2015