Voříšek
občasník pro Okříšky a okolí
Základní informace | Mapa | Statistiky | Vyhledávání | Služby | Kontakt
Hlavní rubriky:
Komentáře  [80]
Místní zajímavosti [3]
Co se děje v okolí [1]
Dokumenty [16]
Blog [10]
Webtipy [1]
Věřte - nevěřte (JPP) [8]

Archiv Voříška
z let 1999-2003
[168]

Seznam serverů
z okolí Okříšek


Spřízněné stránky:
Můj Lanškroun
Náš Liberec
Nerátky.cz (Neratovice)
Novojičínský Samizdat
Otevřené Úvaly
Radniční listy (opozice K.Vary)

Další oblíbené stránky

Stránky, týkající se zajímavých kulturních aktivit z okolí:
Fru Fru
Klub B Třebíč
Jezerel Thc
Zámostí - festival v Třebíči

Hlavní strana > Archiv 1999 - 2003 > Masíčko

Bojovníci proti korupci nebo fazoloví loupežníci?

Jak server Necenzura, tak fazole.cz jsem již představil dříve. Jen stručně proto zopakuji, že Necenzura slibuje, že by chtěla bojovat s cenzurou a korupcí a fazole.cz je jistá forma věrnostního systému - za návštěvu stránek dostáváte virtuální měnu, kterou můžete použít k placení skutečného zboží. Pojďme se ještě jednou podívat na další z kulišáren, které Necenzura na své návštěvníky připravila.

Necenzura má ve "fazolích" minimálně 10 kampaní a jedna z nich je tzv. zlatá fazole, za kterou je 10 tisíc fazolí:

I ten nejpodřadnější organizátor nějaké veřejné spotřebitelské soutěže má vždy v pravidlech uvedeno, že jeho zaměstnanci jsou ze soutěže vyloučeni. "Stravenkový král" Schwarzbach, tento "bojovník proti cenzuře a korupci", podobný přístup neuznává, a tak jsem už jsem dříve psal o tom, že si "bojovníci proti cenzuře a korupci" z Necenzury dali sami sobě v této kampani kladné body a hodnocení BEZVA:To ale bohužel není všechno. Podle pravidel kampaně je 1x za měsíc vybrán jeden vítěz,který dostane 10 000 fazolí. Soutěž běží od března, za březen, duben a květen by tedy měli být tři vítězové, kteří je získali.

Na serveru Necenzura však zatím nikdy žádný konkrétní z těchto tří vítězů, oceněných "Zlatou fazolí", nebyl uveden, popř. když byl, tak jenom v té souvislosti, že si nepřevzal cenu:Už dříve jsem vyjádřil pochybnosti nad regulérností této "zlaté" kampaně, a nyní mi jeden z pracovníků serveru fazole.cz moje obavy naprosto prokazatelně potvrdil. Emailem mi totiž napsal, že si ony ceny (3x10 tisíc fazolí) někdo skutečně již před 29.5. vyzvedl. Protože to nemohli být žádní skuteční vítězové (o ceny se přece dosud nikdo nepřihlásil!), zbývá jediná možnost - že si "bojovníci proti cenzuře a korupci" ceny, které byly určeny pro někoho jiného, vyzvedli sami. Tak, jen tak dál...
09.06.2002
?subject=Bojovníci proti korupci nebo fazoloví loupežníci?'>Jaromír Suchý


Doplňující informace a poznámky:
A ještě P.S. - perlička:
Stejný člověk, který dělá stránky Necenzury (Belzebub Čermák), dělá i web sociální demokracie v České Lípě. Dnes jsem na tomto socialistickém webu viděl reklamu ODA,která si ji tam zobrazila přes systém BillBoard. Socani v České Lípě tak trošku riskují, že je jejich webmaster do toho pekla jednou skutečně odnese.

...pokračování...

Zdá se, že o "podnikatele" Schwarzbacha se nezajímá jenom Voříšek, ale i MF Dnes. Před chvílí mě jedna dobrá duše upozornila na tento její dnešní článek - vypadá to, že pan podnikatel tentokrát asi moc hlasů sociální demokracii ve volbách nepřinese: hrozí mu totiž odsouzení za podvod.
12.6.2002
přístupů od 18.4.2004: 5268

© Jaromír Suchý 1999 - 2015